Team Nibag

Jacco Bakker

Jacco Bakker
Directeur / Partner

Directie
Vestiging: Oss

Tel: 06 29 58 16 25
E-mail: j.bakker@nibag.nl

Clemens van den Biggelaar

Clemens van den Biggelaar
Directeur / Partner

Directie
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 51 54 51 91
E-mail: c.vd.biggelaar@nibag.nl

Wim Endeman

Wim Endeman
Directeur / Partner

Directie
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 22
E-mail: w.endeman@nibag.nl

Kelly Bekkers

Kelly Bekkers
Managementassistente

Vestiging: Oss

Tel: 088 9600 900
E-mail: k.bekkers@nibag.nl

Petra Lübbers-Hendrikson

Petra Lübbers-Hendrikson
Managementassistente

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9600 900
E-mail: p.lubbers@nibag.nl

Ria Thomas-Aaltink

Ria Thomas-Aaltink
Managementassistente

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9600 900
E-mail: r.thomas@nibag.nl

Janna Donkers

Janna Donkers
Managementassistente

Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: j.donkers@nibag.nl

Renata Honing

Renata Honing
Managementassistente

Managementassistente
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: r.honing@nibag.nl

Jade Verbaarschott

Jade Verbaarschott
Managementassistente

Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: j.verbaarschott@nibag.nl

Ilse Hermkens-van Lith

Ilse Hermkens-van Lith
Marketing & Communicatie

Marketing & Communicatie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900

Robert Hogt

Robert Hogt
Procesmanager

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 03
E-mail: r.hogt@nibag.nl

Gijs van de Kolk

Gijs van de Kolk
Projectmanager

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 04
E-mail: g.vd.kolk@nibag.nl

Nico Jans

Nico Jans
Projectleider

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: n.jans@nibag.nl

Vincent van Summeren

Vincent van Summeren
Projectleider

Geluid
Vestiging: Oss

Tel: 06 29 58 16 02
E-mail: v.v.summeren@nibag.nl

Mark Schipperen

Mark Schipperen
Projectleider

Geluid
Vestiging: Oss

Tel: 06 29 58 16 44
E-mail: m.schipperen@nibag.nl

Marco Nijkamp

Marco Nijkamp
Projectleider

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 48
E-mail: m.nijkamp@nibag.nl

Niek Egbers

Niek Egbers
Projectleider

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: n.egbers@nibag.nl

Anita van Doorn - Dekker

Anita van Doorn - Dekker
Projectleider

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900

Alexander Berk

Alexander Berk
Adviseur

Energie
Vestiging: Oss

E-mail: a.berk@nibag.nl

Roy Heijsterman

Roy Heijsterman
Adviseur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 06 29 58 16 59
E-mail: r.heijsterman@nibag.nl

Janneke Steenkamer

Janneke Steenkamer
Adviseur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: j.steenkamer@nibag.nl

Bas Albers

Bas Albers
Adviseur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: b.albers@nibag.nl

Ramon Grootelaar

Ramon Grootelaar
Adviseur

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 45
E-mail: r.grootelaar@nibag.nl

Marloes Bosman

Marloes Bosman
Adviseur

Adviseur
Vestiging: Oss

Tel: 06 39 65 56 91
E-mail: m.bosman@nibag.nl

Sander Lenders

Sander Lenders
Adviseur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: s.lenders@nibag.nl

Daniëlle Gehring

Daniëlle Gehring
HR Consultant

HR Consultant
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: d.gehring@nibag.nl

Semanur Boz

Semanur Boz
HR Recruiter

HR Solutions
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: s.boz@nibag.nl

Erna Bönhke

Erna Bönhke
HR Consultant

HR Solutions
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 53 24 41 75

E-mail: e.bohnke@nibag.nl

Nancy Rebergen

Nancy Rebergen
HR Recruiter

HR Solutions
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 82 01 99 74

E-mail: n.rebergen@nibag.nl 

Andries Kolenbrander

Andries Kolenbrander
Inspecteur

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9600 900

E-mail: a.kolenbrander@nibag.nl

Wouter Valk

Wouter Valk
Adviseur / Inspecteur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: w.valk@nibag.nl

René Kokke

René Kokke
Adviseur / Inspecteur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: r.kokke@nibag.nl

Harold Vrielink

Harold Vrielink
Adviseur / Inspecteur

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 28
E-mail: h.vrielink@nibag.nl

Gijs Verkuijlen

Gijs Verkuijlen
Adviseur / Inspecteur

Energie / Geluid
Vestiging: Oss

Tel: 06 29 58 16 50
E-mail: g.verkuijlen@nibag.nl

Addy Verbakel

Addy Verbakel
Adviseur / Inspecteur

Energie / Geluid
Vestiging: Oss

Tel: 06 29 58 16 20
E-mail: a.verbakel@nibag.nl

Rolf Bos

Rolf Bos
Adviseur / Inspecteur

Monumentenzorg & Transformatie
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 12
E-mail: r.bos@nibag.nl

Lars de Jonge

Lars de Jonge
Inspecteur / Adviseur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: l.d.jonge@nibag.nl

Yvon Koop-Haafkes

Yvon Koop-Haafkes
Adviseur / Inspecteur

Geluid
Vestiging: Hengelo

E-mail: y.koop@nibag.nl

Ricardo Aerts

Ricardo Aerts
Inspecteur / Adviseur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900

Thijs Grootte Bromhaar

Thijs Grootte Bromhaar
Inspecteur

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9600 900
E-mail: t.g.bromhaar@nibag.nl

Martin Jutte

Martin Jutte
Adviseur / Inspecteur

Brandveiligheid
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: m.jutte@nibag.nl

Mark Göertz

Mark Göertz
Adviseur / Inspecteur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: m.goertz@nibag.nl

Davy Ketels

Davy Ketels
Adviseur / Inspecteur

Beheer & Onderhoud / Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900

Herald Landewé

Herald Landewé
Inspecteur / Adviseur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Rob Tuenter

Rob Tuenter
Inspecteur

Brandveiligheid
Vestiging: Hengelo

Tel: 06 29 58 16 10
E-mail: r.tuenter@nibag.nl

Dandy van Uden

Dandy van Uden
Inspecteur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: d.v.uden@nibag.nl

Richard Hofsté

Richard Hofsté
Inspecteur

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: r.hofste@nibag.nl

Claudia Wilke

Claudia Wilke
Inspecteur

Brandveiligheid
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: c.wilke@nibag.nl

Remco Knobben

Remco Knobben
Inspecteur

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: r.knobben@nibag.nl

Rolf Tegeler

Rolf Tegeler
Tekenaar

 

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: r.tegeler@nibag.nl

Ruben van Herk

Ruben van Herk
Inspecteur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: h.v.herk@nibag.nl

Demi Calmer

Demi Calmer
Inspecteur

Beheer & Onderhoud
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900
E-mail: d.calmer@nibag.nl

Stef Schepers

Stef Schepers
Inspecteur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: s.schepers@nibag.nl

Almar van Herreveld

Almar van Herreveld
Inspecteur

Geluid
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900
E-mail: a.herreveld@nibag.nl

Nico Kamp

Nico Kamp
Inspecteur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Roy School

Roy School
Inspecteur

Energie
Vestiging: Oss

Tel: 088 9 600 900

Remco Meekes

Remco Meekes
Inspecteur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Niels Gortemaker

Niels Gortemaker
Inspecteur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Diederik Teunissen

Diederik Teunissen
Inspecteur

Energie
Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Steven Kuipers

Steven Kuipers
Tekenaar

 

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Haider Alshadood

Haider Alshadood
Tekenaar

 

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Thomas Kok

Thomas Kok
Tekenaar

 

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900

Jordi van Duist

Jordi van Duist
Tekenaar

 

Vestiging: Hengelo

Tel: 088 9 600 900